Poslední turnaj roku 2018

V sobotu 1.12. jsme se zúčastnili posledního turnaje v letošním roce. Turnaj byl společný pro celky regionu západ a jih. 

V první zápase jsme narazili na soupeře z Třemošné a po slušném výkonu jsme vyhráli 3:2. 

Dalším soupeřem nám byla Blatná. Tady jsme poznali, že soupeři z jihu budou hodně dobří, padli jsme 0:8. Ve druhé třetině ( hrálo se 2 x 10minut) jsme však hráli o poznaní lépe a nebojácněji než v první a kluci si za tuto třetinu zasloužili pochvalu.

Dalším soupeřem nám byli Prachatice. Horalové přijeli těsně před utkáním, to nám ale moc nepomohlo a také tento zápas jsme prohráli. Byla zde vidět lepší sehranost soupeře. Nám se nepodařilo využít šance a tak jsme vstřelili pouze 1 gól.

Posledním soupeřem nám byli České Budějovice. S nimi jsme prohráli celkem jednoznačně, byli jsme ve všech herních činnostech pozadu oproti soupeři.

Turnaj nám poskytl konfrontaci s dalšími soupeři a ukázal nám, jak jsme na tom výkonnostně a co musíme na trénincích zlepšit. Pro kluky to byl velký zážitek, přece jen hrát v hale před tolika diváky se jim dosud nepoštěstilo. Na konec dostali všichni za snahu a předvedené výkony zaslouženou medaili.

Sestava z turnaje v Plzni:
Stojící zleva: Vašek Nikl, Míša Lukáš, Kuba Nygrýn, Robin Terelmes, David Šimeček, Dan Krňoul.
Ležící zleva: Šimon Kasl, Fanda Pechan, Tonda Kozelsky a Adam Jandík

Start a Conversation