Třemošné jsme nevstřelili ani gól

SK Inter Blovice – Tatran Třemošná 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Ve třetím kole se hokejbalisté Blovic utkali s týmem Třemošné, která v dosavadním průběhu soutěže ještě nevstřelila ani gól. Povzbuzeni zlepšeným výkonem z předchozího utkání jsme chtěli toto zlepšení potvrdit. Ovšem tentokrát se nám trošku lepila smůla na hokejky. Neposlouchal nás míček úplně podle představ a tak se soupeř ujal v první třetině dvougólového vedení, když potrestal chyby v naší obraně.

Kluci ukázali, že zlepšují své dovednosti každým zápasem, dokázali jsme soupeře zlobit útočnými výpady, ale výborný gólman soupeře nebo branková konstrukce nám znemožnili korigování stavu. Soupeř navíc přidal další dvě branky a po dvou třetinách už to bylo o 4 góly.

Do poslední části jsme nesložili zbraně, chtěli jsme se přiblížit soupeři nadostřel, ale tentokrát nám nebylo přáno. Po rychlém protiútoku nám soupeř dal poslední gól a to už nám zbývalo málo času na korigování výsledku. Odešli jsme sice poražení, ale se zjištěním, že už umíme zase víc a víc můžeme věřit ve svoje dovednosti.

Další zápasy nás čekají na hřištích soupeřů, konkrétně 29.9. ve Zlivi a 6.10. v Jindřichově Hradci. Příští domácí utkání sehrajeme 13.10. proti Blatné.