Starší žáci nestačili na Suchdol

Starší žáci zahájili sezónu domácím zápasem proti jihočeskému Suchdolu nad Lužnicí. Začátek vyrovnaného zápasu jsme zvládli lépe a první třetinu vyhráli 2:1. Výkon byl překvapivě dobrý na obou stranách hřiště.
Jenže ve druhé třetině soupeř využil několika opakujících se chyb před naší bránou. Tuto část zápasu ovládl a otočil skóre na průběžných 3:7.
Přestože jsme ve třetí třetině snížili naši ztrátu, soupeř dokázal reagovat a vítězství již nepustil. Máme tak za sebou vůbec první zápas v této věkové kategorii, dlužno dodat, že nám pomáhají i kluci z mladších žáků, bez kterých bychom to nezvládli. Oproti poslednímu zápasu proti stejnému soupeři je to však zlepšení, minule jsme prohráli 2:14. Na odstranění chyb ze zápasu musíme pracovat na trénincích.

SK INTER Blovice – SK Suchdol nad Lužnicí 6:10 (2:1,1:6,3:3)
Góly (nahrávky) Blovic: 06:11 Nygrýn Jakub (Herejk Štěpán , Jílek Miroslav), 07:02 Král Martin, 24:54 Nygrýn Jakub (Král Martin), 33:11 Král Martin, 35:09 Král Martin, 41:52 Nygrýn Jakub (Šimeček David).